Poszukiwanie szpitala, w którym można leczyć schizofrenię

Witam moj tata ma 70 lat . W pazdzierniku dowiedzielismy sie ze ma raka pluc. Po dostaniu pierwszej chemi dostal wylem. Mial udar na prawej stronie. Na poczatku tego roku zaczal z obiawami schitzoframi. W dzien sobie posypia a w nocy nie moze spac i cziezko jest go upilnowac. Ma obiawy zlosci. Jest teraz w szpitalu w Suwalkach i po czteru tygodniach nie ma duzej zmiany. Jestem ciekawa gdzie jest najlepszy spital ktory leczy schitzoframie. Czy jest mozliwosc zaby jego stan sie polepszyl.

Witam. Myślę, że nie trzeba szukać najlepszego szpitala na schizofrenię bo to jest choroba do opanowania, w sensie zajecia się nią, przez kazdego psychiatrę.
Martwiłabym się bardziej o te pozostałe choroby ojca, które sa śmiertelne,a schizofrenia nie. Ale oczywiście trzeba ją koniecznie leczyć.
Magdalena Brabec