Powiększający się tłuszczak

Witam Mam 43 lata i od jakiegos czasu wyczuwalam na szyi tluszczaka Od 3 dni zaczal sie powiekszac i bolec, wizyte u lekarza pierwszego kontaktu mam umowiona na czwartek ale przyznam ze sie niepokoje i nie wiem co zrobic prosze o porade

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw. Lekarz rodzinny wypisze skierowanie do poradni chirurgicznej, gdzie planowo zostanie Pani usunięty tłuszczak.