Powiększenie węzłów po lewej stronie żuchwy

Witam.proszę o interpretację badania węzłów.Co znaczy ich powiększenie po lewej stronie żuchwy? "w okolicy lewego kąta żuchw.y widocz 2 węzł 12x4mm i 15x8 mm.W okol. naczyń szyjnych obustrinnie pojedyncze wezł do 6x2 mm, doły nadobojcz wolne,karkowe, krezkowe niewidoczne. Pojedyncze pachwinowe do 8x 4 mm. Wszystkie o prawidłowym stos. osi z obj. wnęki tłuszczowej, bez cech wzmożonego unaczynienia-obraz USG typowy dla węzłów odczynowych." Czy mam się czym martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na węzły odczynowe tzn powstałe w wyniku np. infekcji. proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie w celu określenia odpowiedniego dalszego postępowania.