Powiększone wole tarczycy i wyniki badań hormonów tarczycy

Witam! Mam 41 lat, jestem kobietą. Wole tarczycy mam powiększone od zawsze. ostatnio robiłam badania i proszę o opinię na ich temat: TSH -1,47 (norma 0,27-4,20) FT4 – 1,000 (norma 0,932-1,710) anty-TPO -39,56 (norma 0,00-34,00) FT3 -3,82 (norma 2,000-4,400) Dodam, że ostatnio źle się czuję: zawroty głowy, uderzenia gorąca, przyśpieszone bicie serca, nerwowość, jestem senna, szybko się męczę. Proszę o opinię czy to samopoczucie może mieć związek z wynikami tarczycy

Proszę udać się na konsultację do endokrynologa, zwłaszcza że poziom przeciwciał anty-TPO jest podwyższony.