Powiększony węzeł chłonny na granicy pochwy i uda

Witam, mam powiększonego węzła chłonnego na granicy pochwy, a uda. Byłam dwa dni temu u lekarza i przepisał mi betadine oraz tribiotic, ale strasznie mi od tego spuchło, nie wiem za bardzo co robić, zapisałam się znowu do lekarza gdyż nie wygląda to zaciekawię. czy to normalne ze po tych lekach tak wyciąga, czy raczej jest to niepokojące?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany stan może być niepokojący i wymaga oceny lekarskiej. Proszę udać się na wizytę w umówionym terminie.