Powrót do biegania po zabiegu wycięcia torbieli włosowatej w okolicy kości ogonowej

22 marca miałem zabieg wycięcia torbieli włosowatej w okolicy kości ogonowej. Po 10 dniach zostały mi usunięte szwy, było ich około 8. Jak na razie "odpukać" wszystko dobrze wygląda. Chciałbym zapytać po jakim czasie mogę zacząć biegać i ile dać sobie czasu żeby pewnie móc wrócić do gry w piłkę nożną?

Witam!
Trudno o jednoznaczną odpowiedź, nie widząc blizny. Brak jest również informacji o rozległości zabiegu. Wg mojej opinii należy poczekać jeszcze 4-6 tygodni.
Pozdrawiam