Poziom hormonu TSH a prawdopodobieństwo zachorowania na nowotwór tarczycy
Witam, z racji tego, że mogę być obciążona nowotworem tarczycy, zrobiłam badanie TSH, którego wynik to 2,940.. Moja babcia zmarła 2 lata temu na nowotwór tarczycy, teraz choruje mama ale jest pod stałą obserwacją. Lekarz zlecił mi wizytę u endokrynologa w celu wykonania Usg. Czy taki wynik jest powodem do niepokoju? Mam 21 lat

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Obecnie otrzymany wynik nie budzi zastrzeżeń endokrynologicznych.