Problem z wypadającymi włosami

witam, mam 30 lat i problem z włosami. bardzo, ale to bardzo zaczęły wypadać mi włosy. w ciągu 2 m-cy stracilam ich chyba z połowę. jakie powinnam wykonać badania, żeby sprawdzić przyczynę. od lekarza rodzinnego dostałam skierowanie na żelazo, morfologię i tsh. czy przyczyną może być również narkoza przy zabiegu. proszę o pomoc.. wypadają garściami codziennie.

Proszę wykonać badania, na które została Pani skierowana. W razie odchyleń proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym. Kolejnym krokiem może być konsultacja dermatologiczna lub w gabinecie lekarza medycyny estetycznej.

Być może ma Pani jakieś duże obciążenia psychiczne, które nasilają wypadania włosów. Może warto zasięgnąć również porady psychiatry