Problemy z hormonami a rozmiar penisa

Dzień dobry! Mam 20 lat! Mój penis w stanie spoczynku ma 5 cm w zwodzie 12 i w obwodzie 10 cm. Czy patrząc na to, że rozmiary są strasznie małe jak na mój wiek oznacza że mam problemy z hormonami? Pozdrawiam
Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza urologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.