Problemy z otwieraniem jamy ustnej

Dzień dobry, wczoraj obudziałm się z bólem szczęki! Nie mogę jej mocniej otworzyć, gdy jem czuje doskonfort - ból jest po prawej stronie. Czy to może być przestawienie żuchwy? Czy samo to przejdzie czy raczej jest potrzebna wizyta konsultacyjna? Sprawa jest o tyle dziwna że w sobote nie czułam żadnego bólu, dopiero gdy się obudziłam poczułam że coś jest nie tak :( Nieprzypominam sobie również bym dostała w twarz od męża podczas snu ;) Pozdrawiam
Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza stomatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępwoanie.