Jakie mogą być przyczyny takiej nieprawidłowości?

Dzień dobry, Jestem 22 letnią kobietą. Od dwóch lat mam zablokowany staw skroniowo-żuchwowy po prawej stronie, w związku z czym po konsultacji ze specjalistą, zdecydowałam się na RM stawu skroniowo-żuchwowego. Oprócz nieprawidłowości w stawie, lekarz w opisie napisał: „Weryfikacji wymaga obraz podstawy czaszki w rejonie kłykcia potylicznego lewego; po stronie lewej kłykieć potyliczny ma zmienioną strukturę (nieprawidłowy, obniżony sygnał i jest rozdęty). Obraz do łącznej oceny z TK lub RM głowy. Jakie mogą być przyczyny takiej nieprawidłowości? Do jakiego lekarza powinnam się z tym udać? Pozdrawiam

Najtrafniej prowadzić kompleksowe leczenie - u Neuro fizjoterapeuty specjalizującego się w technice P-DTR i dentysty leczącego chirodontycznie. Pozdrawiam