Jak ćwiczyć staw skroniowo-żuchwowy?

Mój problem zaczął się po noszeniu kilka dni nakładek prostujących clear aligner. Chociaż zęby się nie przemieściły na stałe to nakładki sprawiły, że żuchwa się przesunęła lekko w jedną stronę i przy zagryzaniu zęby praktycznie nie łączą się z jednej strony (asymetria, której wcześniej nie miałam). Dentyści nie widzą problemu w stawie skroniowo-żuchwowym, proponują zrobienie szyny relaksacyjnej akrylowej. Jednak fizjoterapeuta, którego byłam powiedział, że problem jest nie w mięśniach( po ich masażu było jeszcze gorzej) lecz w stawie i że trzeba go zmobilizować. Powiedział, że głowa kości wychodzi lekko po jednej stronie ze stawu. Po jego "mobilizacji" zgryz powrócił na kilka godzin do dobrego ułożenia, niestety potem znowu się "zepsuł". Czy zrobić szynę relaksacyjną, czy nie pogorszy ona jeszcze sprawy czy może udać się do fizjoterapeuty jeszcze raz/ zacząć wykonywać jakieś ćwiczenia mobilizujące staw?

Doradzam kompleksowe leczenie chirodontyczne wszystkich elementów - wady postawy, asymetrii czaszkowych i zgryzu wraz ze stawem skroniowo żuchwowym. Bez uwzględnienia wszystkich elementów- problem będzie wracał.