Co może oznaczać mój dziwny ból zębów?

Witam , od pewnego czasu borykam się z dziwnym bólem zębów. Mianowice bolą mnie zęby po prawej stronie twarzy, dziwne mrowienie policzków a raczej kości , łzawienie prawego oka, strzelanie żuchwa ! Nosze szynę relaksacyjna na noc. Byłam już u 6 dentystów zęby mam zdrowe bo miałam robione zdjęcie panoramiczne i zdjęcie poszczególnych zębów. Ten dziwny ból utrudnia mi życie , nie umiem się na niczym skupić i ciagle chodzę podenerwowana! Co to może być

Opisane przez Panią objawy oznaczają nieprawidłowości zgryzu i postawy, asymetrię czaszkowo-zgryzową zwyrodnienie stawu skroniowo żuchwowego a także towarzyszące im napięcia mięśni. Wskazane jest leczenie przyczyn - wady postawy i zgryzu. Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR a także z dentystą leczącym chirodontycznie. Pozdrawiam