Dlaczego boli mnie 5 i 7?

Witam od 2 tygodni boli mnie górna 5 i 7. Miałam wymieniane pląby z szarych na białe( plaby są dobrze dopasowane). Ale ona dalej pobolewają ! Ból jest dziwny bo nie boli cały dzień tylko np rano albo po południu. Nosze na noc szybę relaksacyjna bo zaciskałam w nocy bardzo szczękę. Ogólnie w Katowicach byłam chyba u 5 lekarzy i twierdzą po zdjęciu pantomograficznym ze wszystko jest ok. Ja już nie mam siły do tego pobolewania !! Jak tak dalej będzie to pójdę i je wyrwę Jestem już tym zmęczona naprawdę

Opisane przez Pana objawy wskazują na zaburzenia postawy i zgryzu a także asymetrię czaszkowo-zgryzową. Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR (np Maja Bednarczyk lub Damian Szyguła) a także z lekarzem dentystą leczącym chirodontycznie (Anna Dobosz). Pozdrawiam