Czy dysfunkcja tych stawów może dawać takie objawy?

Czy dysfunkcja stawów skroniowo żuchwowych może dawać takie objawy 3 miesiące temu u dentysty zostały mi odbudowanie kompozytem jedynki, od tego czasu słyszę trzaski w prawym uchu, kiedy nagle się odezwe, kiedy słyszę niektóre dźwięki etc. Natomiast nie przeszkadza mi głośna muzyka, odkurzacz, ani nic z tych rzeczy tylko nagłe głośne dźwięki i to niektóre Nie mam problemów ze słyszeniem, ani żadnych bóli w okolicy SSŻ Byłem u ortodonty, chirurga i specjalisty od tychże stawów nikt nie stwierdził problemów ze zgryzem, jedynie badanie dopplerem wykryło lekkie trzaski w tym właśnie stawie Co mogę z tym zrobić?

Najprawdopodobniej ma Pan zaburzenia układu przedsionkowego (stąd wrażliwość na niektóre nagłe dźwięki) powiązane z zaburzeniami stawu skroniowo żuchwowego a także asymetrią czaszkowo-zgryzową. Wskazana jest konsultacja z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn takich objawów. Najbliższym Pana specjalistą jest np Michał Życzkowski W Rumii. Pozdrawiam