Czy problem z szumami usznymi może być spowodowany problemem ze szczęką?

Witam, od ponad 2 miesięcy mam szumy uszne, nasilają się rano i wieczorem (robione badanie słuchu, wszystko w porządku). Codziennie rano w ogóle nie mam energii nic mi się nie chce i czuję się jakbym był przeziębiony. Byłem u 2 laryngologów i nic nie znaleźli. Przez długi czas bardzo dużo żułem gumę i jak mocno otwieram szczękę to słyszę takie jakby przeskakiwanie? Czy problem z szumami usznymi może być spowodowany problemem ze szczęką?

tak to może być dysfunkcja stawów skroniowo żuchwowych. Idź do dobrego ortodonty i przebadaj sobie zgryz. Chyba masz wadę zgryzu od dawna do korekcji.