Co oznaczają szumy uszne?

W listopadzie zaczęły się szumy uszne. Laryngolog uznał, że to od kręgosłupa, ponieważ mam kręcz szyjny. Od ponad miesiąca szum przeniósł się na lewe ucho, jestem na skraju wyczerpania. Szum nie ustaje. Przy wysiłku,wzroście ciśnienia- jest większy. Towarzyszy temu napięciowy ból głowy, ból zatok,lewego oka. Badania płytek krwi, TSH,FT4 oraz anty TPO wyszły dobrze. Jakie kroki powinnam poczynić? Będę wdzięczna za radę...

Jesteś za młoda aby mieć szumy uszne spowodowane schorzeniem kr,egosłupa. To nie to! Może masz wadę zgryzu i dysfunkcję stawów skroniowo żuchwowych? Może masz hałas w pracy, może Borelioza itd...... nie wiem przyjedź może?