Dlaczego mam te trzaski w żuchwie?

Witam od dwóch miesięcy mam problem ze stawem skroniowo żuchwowym Problem pojawił się kilka godzin po wizycie u dentysty gdzie został wykonany mi bonding jedynek, zauważyłem że zatyka słyszę trzaski w uchu, po jakimś czasie przeniosły się one również na drugi staw Byłem u ortodonty który nie stwierdził znaczących wad zgryzu ani problemu z tymi jedynkami Wykonałem zdjęcie RTG z którego nie wynikało żadnego problemu z resztą zębów (zkonsultowałem je z chirurgiem szczękowo twarzowym) Następnie byłem u specjalisty od stawów skroniowo żuchwowych, sprawdził zgryz, także nie zauważył problemów zgryzowych, osłuchał stawy dopplerem (w jednym tylko stawie trzaski były słyszalne) i wykonał badanie palpacyjne, poczym zalecił mi deprogramator Trzaski pojawiają się kiedy jem, lub jako reakcja na niektóre nagłe głośne dźwięki, jestem w stanie także te dźwięki wykonać uciskając okolice stawów, naciągając tam skóre np Czy ten deprogramatior będzie w stanie mi pomóc? Nie odczuwam żadnego znaczacego bólu ani problemów z owarciem ust, nie zaciskam ani nie zgrzytam zębami

Tego typu objawy są powiązane z niestabilnością konstrukcji całego ciała. Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia dominujących przyczyn destabiluzacji układu czaszkowo-zgryzowego. Pozdrawiam