Czy koniecznie muszę wyrwać cztery ósemki?

Witam. Mam 27 l. i krzywe jedynki (jedna bardziej wystaje do przodu, druga jest zbyt do tyłu) . Reszta zębów jest prosta. Czy konieczne muszę wyrywać cztery ósemki? Czy wystarczy usunięcie np. tylko dwóch?

Konieczne jest kompleksowe badanie Pani wady postawy i zgryzu, asymetrii czaszkowo-zgryzowej, zaburzeń stawu skroniowo żuchwowego, napięcia mięśni itd - wszystkiego co mogło spowodować złe ustawienie jedynek. Dopiero wtedy można by stwierdzić czy konieczne jest usunięcie jakichkolwiek zębów. Radzę skonsultować się np z dr Rybarczyk w Bydgoszczy. Pozdrawiam