Czy ortodonta prawidłowo zaproponował usunięcie zębów?

Witam! Mojej córce(11lat)4- ka wyrosła nad 3 - ką i 5 - ką, ortodonta zaproponował leczenie po usunięciu wszystkich czwórek tłumacząc decyzję małą szczęką Czy jest inny sposób,metoda ,bez wyrywania stałych zębów?

Inną metodą jest na ogół ortopedyczna rozbudowa szczęki- oczywiście poprzedzona dokładną diagnozą przyczyn, wzajemnej relacji szczęki i żuchwy, wady postawy asymetrii czaszkowej i płaszczyzny zgryzu względem podstawy czaszki i stawów skroniowo żuchwowych a także współistniejących zaburzeń metabolizmu. Pozdrawiam