Jak mogę poprawić wygląd zębów?

Witam. Mam 23 lata. W wieku 14 lat miałam przez półtorej roku aparat. Ponieważ moja górna dwójka schowana była za dolna szczęka. Aktualnie ten problem został rozwiązany ale uważam że moje żeby zostały również wysunięte do przodu. Aparat miałam tylko na górę . Czy jest sposób a może znowu musiałabym mieć aparat ortodontyczny... Aby te zęby jakoś cofnąć żebym już nie czuła jakby mi się w buzi nie mieściły?

Niezadowalające ułożenie zębów jest zwykle spowodowane wadą zgryzu, asymetrią czaszkowo-zgryzową i wadą postawy. Jest to część swoistej układanki. Ustawienie jedynie górnego łuku było zapewne rozwiązaniem kompromisowym. Radzę skonsultować co do całości zaburzenia - np u dr Barbary Rybarczyk w Bydgoszczy. Pozdrawiam