Czy w tym przypadku powinnam się decydować na aparat ortodontyczny?

Witam mam 20 lat chciała bym się dowiedzieć czy w przypadku tych problemów powinnam się decydować na aparat ortodontyczny Moje wady: znacznie zwężona szczęka- 8mm na szustkach, stan po ekstrakcji, Zgryz krzyżówy prawostronny, Spłaszczenie obustronne głów żuchwy, Asymetria usmiechu, Tendencja do zgryzu twardego, Górne przedtrzonowce węższe od dolnych .

Zwykle w takich przypadkach mamy do czynienia z asymetrią czaszkowo-zgryzową, wadą postawy i zgryzu, zaburzeniem odporności, oddychania i połykania. Wymagane jest kompleksowe leczenie wszystkich zaburzeń. Pozdrawiam