Do jakiego lekarza udać się z polipami zatoki szczękowej?

Witam do jakiego lekarza udać się z polipami zatoki szczękowej , z 5 lat temu usunięta górna 8 , nad 6 i 7 (które mam wyleczone kanałowo pod mikroskopem)i okazało się że mam polipa nad tymi zębami. Dentyści, chirurg- twarzowo-szczękowy, twierdza, że to nie od polipa, neurolog , neurochirurg że wszystko ok, a ja jestem z bólem 2 lata, mrowieniem, zęby na dotyk obolałe, ból promieniuje nad lewe oko, trwa to chwile lub do nosa, a jak juz rozboli,to występuje ból kości policzkowej, Chirurg twarzowo-szczękowy wymyślil bruksizm, wiec mam nakladke, prosze o rady i pomoc
KOBIETA, 44 LAT 4 tygodnie temu

Trzeba zacząć od diagnostyki TK stomatologicznej w dobrej rozdzielczości aby ocenić czy zmiany w zatoce są od zębów i sprawdzić czy wszytki korzenie zostały prawidłowo wypełnione. Dużo zależy też od materiału jakim wypełnione są korzenie. Niekiedy jest potrzebna interwencja laryngologa który laparoskopowo usunie zmiany z zatoki.