Torbiel w zatoce szczękowej lewej

Mam torbiel w zatoce szczękowej lewej 1,5cm. Laryngolodzy twierdzą że to nic takiego i ma sobie pozostać tam gdzie jest, a dentysta i chirurg szczękowy twierdzą że należy torbiel usunąć. Dostałam skierowanie do szpitala na chirurgię szczękową, ale Pani dr na dyżuże stwierdziła że skoro nic mi nie dolega to nie ma po co wycinać torbiel. Co powinnam zrobić w tej sytuacji?

Nie jestem specjalistą od torbieli szczękowych , ale ja bym porozmawiał z chirurgiem szczękowym jakie jest zagrożenie powikłaniami pooperacyjnymi i ew. zdecydował się na operację! Mając 35 lat - życie przez dalszych 70 z poczuciem,że ma się coś niepotrzebnego zdecydowanie obniża komfort życia! zż