Dlaczego zęby się rozchodzą?

Witam, przez około 2 lata nosiłam stały aparat na zeby, później sumiennie przez kolejne 3 lata aparat retencyjny na noc. Mimo tego żeby wracają do stanu wyjściowego, czy w takiej sytuacji powinnam zgłosisz reklamacje do ortodonty?

Na Pani miejscu zadałbym pytanie dlaczego zgryz nie jest stabilny - który aspekt ciała wytrąca nerwy i mięśnie z równowagi. Czy jest to wadliwy wzrok, układ przedsionkowy, asymetria czaszkowo-zgryzowa, dysfunkcyjne organy? Ma Pani niedaleko znakomitego fizjoterapeutę specjalizującego się w technice P-DTR Andrzeja Struka w Rzeszowie. Radzę go odwiedzić. Pozdrawiam