Co może oznaczać strzelanie i ból o prawej stronie szczęki?

Witam! Praktycznie od zawsze mam tak, że jak jem z rana coś co wymaga dokładnego żucia odczuwam po prawej stronie szczęki strzelanie i ból. Zjawisko nie występuje gdy zacznę jeść bardzo ostrożnie i od przebudzenia minie ok. godzina.

Ma Pani objawy zwyrodnienia stawu skroniowo żuchwowego. Zwykle jest ono spowodowane wadą postawy i asymetrią czaszkowo zgryzową a także współistniejącymi zaburzeniami metabolizmu. Pozdrawiam