Dlaczego mam ten problem ze szczęką?

Dzień dobry Mam od dwóch miesięcy problem z szczęką Zaczęło się od tego jak ziewałam coś mi przeskoczyło z prawej strony i miałam ból szczęki po tej stronie nie mogłam jeść nie mogłam szeroko otworzyć buzi tak jakby szczękościsk zaczęły się trzaski strzelania przy jedzeniu ziewaniu pulsowanie zębów w górnej szczęce nieraz jak ciś mówię gryzę się w język boli mnie szczęka w zawiasach promieniuje nieraz do ucha skroni jestem już tym wykończona co mam z tym zrobić do jakiego lekarza się udać proszę o pomoc ?

Konieczna wizyta u stomatologa zajmującego się problemami ze stawem skroniowo-żuchwowym. Prawdopodobnie będzie konieczna szynoterapia. Trzeba zacząć także od diagnostyki RTG i TK.