Bóle szczęki i zęba z lewej strony

Witam, mam pytanie co mi może dolegać. Dokładnie chodzi o prawą stronę mojej szczęki. Nie mogę ziewać bo boli, buzi szeroko otworzyć także nie mogę, i tak mam od tygodnia. Czy przyczyną może być ząb z lewej strony?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

przyczyną może być ząb lub staw skroniowo-żuchwowy
bez badania i diagnostyki rtg nie można nic więcej powiedzieć
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinna Pani udać się na konsultację do dentysty, który przeprowadzi badanie wewnątrzustne ( zębów ) oraz skieruje Panią na badanie radiologiczne ( OPG, zdjęcia stawu skroniowo - żuchwowego w zwarciu i rozwarciu ). Po analizie wyników wdroży odpowiednie leczenie lub skieruje Panią do specjalisty zajmującego się zaburzeniami zwarcia.