Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból z lewej strony szczęki

Witam. Od dłuższego czasu odczuwam dziwny ból z lewej strony szczęki. Nie mogę szeroko otworzyć buzi. Wszystko zaczeło się od dziwnego zgrzytania i strzelania tak jak by kości z lewej strony szczęki. W momentach gdy ruszałam szczęką .Ból promieniuje do ucha. Dodam także że za lewym uchem mam dziwną gulkę nie wiem czy to węzeł chłonny spowodowany tym bólem. Prosze o pomoc.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Witam. Prawdopodobnie są to jakieś zmiany zwyrodnieniowe w stawie skroniowo - żuchwowym. Proszę zgłosić się do dentysty, który Panią pokieruje do odpowiedniego specjalisty.

0

Trzeba koniecznie udać się na konsultację do stomatologa ponieważ problemów ze stawami skroniowo-żuchwowymi nie można bagatelizować.

Stomatolog i członek prestiżowych organizacji stomatologicznych.
0

Problem ze stawem skroniowo -żuchwowym ,proszę zwrócić się do chirurga stomatologicznego , lub dowiedzieć się u Swojego lekarza , kto w okolicy zajmuję się schorzeniami stawu ssż

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy