Ataki bólu zębów, szczęki, gardła

Witam! Występują u mnie ataki bólu. Zaczyna się od bólu zębów w dolnej szczęce, nasila się z czasem do górnej szczęki, okolic pod okiem, obejmuje nos, gardło i ucho. Występuje szczękościsk. Najdokuczliwsze są oczywiście zęby, wszystko występuje na raz, epizod trwa do 4 godzin, po czym potrafi przejść nawet na miesiąc. Ostatnio występują coraz częściej, prześwietlenie wykazało brak ósemek, zęby w stanie bdb. Przy nacisku jednak bardzo boli mnie pomiędzy uchem a żuchwą. Żyję w dużym stresie.

Lek. Konstanty DÄbski

zaczynamy od badania analizy okluzji i szyn relaksacyjnych
konieczna wizyta u stomatologa zajmującego się stawem skroniowo-żuchwowym
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinna Pani udać się do lekarza dentysty, który zajmuje się leczeniem zaburzeń stawu skroniowo - żuchwowego. Po przeprowadzeniu diagnostyki wdroży właściwe leczenie.