Problem z zatykającym się uchem i częstymi bólami skroni po tej stronie

Witam! Mam problem z zatykającym się uchem i częstymi bólami skroni po tej stronie. 2 laryngologów twierdzi, że z uszami wszystko w porządku i stwierdzili, że przyczyną mogą być zęby. Okazało się, że w dziąśle była zatrzymana całkowicie dolna ósemka (koroną w kierunku siódemki). Miałam ekstrakcję dokładnie 5 tygodni temu. Ząb był usuwany z kości i był dosyć spory obrzęk. Czy możliwe aby przyczyną była ta ósemka skoro w 5 tygodni po zabiegu nadal mam uczucie zatykającego się ucha i bólu skroni?

Ja sugerowałabym jeszcze sprawdzenie przez stomatologa czy nie występują u Pani parafunkcje ;tzn czy zgryz jest prawidłowy ,czy prowadzenie zębów ma właściwy tor ,czy nie cierpi Pani na bruksizm ,Może staw skroniowo- żuchwowy wykazuje patologiczne zmiany zapalne. Możliwość wystąpienia takich dolegliwości jest prawdopodobna przy zaburzeniach zgryzu ,można skorygować tą dolegliwość szyną .