Jak odbudować zęby starte w wyniku bruksizmu?

Bruksizm i odbudowa startych zębów. Jakie są metody odbudowy startych już przez bruksizm zębów? Czy są to wypełnienia kompozytowe i jak się odbywa sam proces naprawy takich zębów? Czy szyna na noc jest wystarczająca metodą walki z bruksizmem?

Szyna nie jest wystarczająca do walki z bruksizmem. Trzeba zlikwidować przyczynę bruksizmu- wady postawy i zgryzu a w konsekwencji przewlekłego napięcia mięśni i zwyrodnienie stawu skroniowo żuchwowego. Pozdrawiam