Zatrzymana ósemka oraz uczucie gorącego ucha i ból stawu skroniowo-żuchwowego

Witam! Od kilku miesięcy męczy mnie zatrzymana ósemka. Ósemka jest całkowicie w dziąśle i rośnie koroną w stronę siódemki. Nie ma już miejsca, więc uciska siódemkę i rozpoznane dolegliwości to uczucie zatkanego, gorącego ucha, ból stawu skroniowo-żuchwowego, ból promieniujący do gardła. Te są książkowe. Zastanawia mnie jednak jeszcze biegunka, która występuje raz na kilka dni (średnio raz na 3-4 dni) - nie jest bardzo dokuczliwa, ale jednak występuje. Czy może mieć związek z zatrzymaną ósemką?

Może w przypadku nasilenia dolegliwości bólowych związanych z tą ósemką zmienia Pani nawyki żywieniowe albo przyjmuje Pani jakieś leki? Bardziej w tym kierunku bym to analizował jeśli faktycznie wiąże Pani to właśnie z tą ósemką