Nawracający stan zapalny stawu skroniowo-żuchwowego

Powracający stan zapalny Stawu Skroniowo - żuchwowego Proszę o pomoc. Od ponad roku tak co drugi miesiąc powraca stan zapalny w tym stawie u mnie . Ostatnio był tak Silny ze nie mogłam otworzyć buzi. Od lekarzy rodzinnych dostaje leki przeciwzapalne bardzo silne od których moja wątroba się niszczy( potw. ostatnie wyniki ) Na zdjęciu pantomograficznym stawy wyszły dobrze . NIE ZACISKAM ZEBÓW w nocy itpZęby mam zdrowe. Zabiegi Laser, lampa solux i rożne maści pomagają na troche.

Samo leczenie może mieć różne formy i wymaga czasu 9 oraz cierpliwości ).

Witam,
Proszę udać się do stomatologa zajmującego się typowo problemami i leczeniem stawów skroniowo-żuchwowych. Należy przeprowadzić u Pani pełną diagnostykę , ustalić, czy przyczyny bólu stawów wywodzą się od mięśni , zębów czy też leżą w obrębie samego stawu. Często aby poprawić sytuację wystarczy skorygować przeszkody zgryzowe , lub wykonać specjalna szynę repozycyjną. Jednak przy poważnych schorzeniach stawu , wyleczenie całkowite nie jest możliwe , a leczenie polega jedynie na poprawie komfortu i zmniejszaniu objawów.

Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło