Problem z prawą stroną szczęki

Witam, od ponad pół roku mam problem z prawą stroną szczęki. Na zdjęciu RTG nie widać było żadnych zmian, dentystka ze względu na ból najbardziej dolnej 6 zrobiła mi leczenie kanałowe, ból na chwile ustąpił. Teraz boli mnie dól od 5 do 8, czasami boli również góra. Najgorzej, że nie boli żaden konkretny ząb, żaden nie boli przy opukiwaniu, dentysta rozkłada ręce, nie wiem już co robić. Oprócz zębów boli mnie prawa strona głowy, i cała kość policzkowa od nosa do stawu skroniowo-żuchwowego.

Proszę udać się do stomatologa zajmującego się diagnostyką i leczeniem stawów skroniowo - żuchwowych ( konieczne będzie zdjęcie RTG stawów w zwarciu i rozwarciu ). Czasami takie dolegliwości świadczą o bruksiźmie.