Co może znaczyć opuchlizna z prawej dolnej strony twarzy?

Od jakiegoś czasu zauważyłam opuchliznę z prawej dolnej stronie twarzy . Nie mam bólu zęba , ale boli mnie głowa , mam uczucie ciągnięcia od skroni , przez ucho do żuchwy . To miejsce jest również rozgrzane . W uchu czasami jakby mi strzelało . Martwię się bo nic mi nie pomaga , wcześniej opuchlizna pojawiała się i znikała a tera utrzymuje sue już od trzech dni .

Opisane przez Panią objawy oznaczają nieprawidłowości w rejonie stawu skroniowo żuchwowego, co zwykle jest spowodowane asymetrią czaszkowo-zgryzową, wadą postawy i współistniejącymi napięciami mięśni. Pozdrawiam