Czy można aparatem przesunąć zęby?

Czy istnieje możliwość przesunięcia 7 i 8 na miejsce górnej prawej 6 aparatem ortodontycznym? 5 lat temu miałam usuniętą górną szóstkę chirurg cały czas zapewniał mnie ,że 7 po jakims czasie samoistnie wejdzie na miejsce brakujacej 6 ,a osemka kiedy wyrosnie na miejsce siodemki niestety tak się nie stało.Pojawily się problemy ze stawem zuchwowo skroniowym i efekt godona czy jest w ogole mozliwosc zapełnić tę lukę bez wstawiania implantu itp.aparatem ortodontycznym? Co w takiej sytuacji można zrobić?

Trzeba by było dokonać dokładnej diagnozy wady kostnej i czynnościowej, ewentualnej asymetrii czaszkowo-zgryzowej, wady postawy i zgryzu, stanu stawów skroniowo żuchwowych. Potem można rozważyć ewentualne scenariusze leczenia - w tym zamknięcie przestrzeni po usunięciu zęba. Pozdrawiam