Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 0 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zmiana rysów twarzy za pomocą aparatu [Specjalista radzi]

W nocy zaciskasz zęby do tego stopnia, że rano budzisz się z bólem żuchwy? Cierpisz na bóle głowy, karku, szumy w uszach? Masz zbyt wąskie usta lub twoja twarz wygląda na wiecznie zdziwioną? Te problemu mogą wynikać z nieprawidłowej budowy szczęki lub złego wypełniania zębów po leczeniu. Warto wybrać się wtedy do stomatologa, który może zaproponować założenie aparatu ortodontycznego.

Konieczna jest dokładna diagnoza Pani wady ortodontycznej, ewentualnej wady postawy, asymetrii czaszkowo-zgryzowej itd. Dopiero po całościowej diagnozie można zaplanować leczenie ortodontyczne. Pozdrawiam

0

Szanowna Pani. Dziękuje za ciekawe pytanie.

Trudno jest tak od razu powiedzieć, czy jest Pani idealnym kandydatem do leczenia ortodontycznego.

W tym przypadku ważne jest, czy posiada Pani siódemkę i jaka jest współistniejąca wada ortodontyczna.

Jeśli ortodonta będzie mógł Panią przebadać, okaże się, czy podejmie się on leczenia. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, może się uda zamknąć lukę po szóstce mezjalizując siódemkę (przesuwając siódemkę do przodu w miejsce brakującej szóstki). Na to, czy ten zabieg się uda i jest możliwy wpływa wiele czynników.

Wiek 30 lat nie jest przeciwwskazaniem do leczenia ortodontycznego.Zachęcam do zapoznania się z ciekawymi informacjami dotyczącymi zadanego pytania:

https://implantis.com.pl/ortodonta-krakow/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy