Co oznacza taki dyskomfort podczas gryzienia pokarmu?

Dzień dobry, mam już umówioną wizytę kontrolną, ale chciałabym poznać inne opinie. Od kilku miesięcy mam założoną koronę na implant. Od samego początku implantacji wszystko przebiegało dobrze, jednak po założeniu korony pojawił się problem przy gryzieniu twardszych rzeczy - mianowicie pojawia się wtedy uczucie jakby wciskania tej korony dalej w dziąsło. Co to może być? Poza tym nie odczuwam żadnego bólu itp.
KOBIETA, 32 LAT 3 dni temu

Trzeba sprawdzić w powiększeniu czy wszystko jest ok z implantem i koroną. Trzeba również wykonać diagnostykę RTG oraz sprawdzić okluzję czyli układ zębów górnych i dolnych.