Jak poradzić sobie z takim implantem?

Dzień dobry jakieś 3 lata temu miałem wszczepiony implant. Teraz poluzowała mi się korona na tym implancie i mnie boli. Byłem u stomatologa ale nie może poradzić sobie z odkręceniem tej śruby ani doręcić ani odkręcić na zdjęciu widać że skosila się śruba na gwincie po nacisku i p dr nie może poradzić sobie z odkręceniem tej śruby ktoś ma pomysł co z tym zrobić proszę boli. Dzięki z góry za rady.
MĘŻCZYZNA, 41 LAT 9 miesięcy temu

Trzeba w powiększeniu odkręcić śrubę innymi narzędziami, najlepiej poradzi sobie z tym endodonta. Trzeba pamiętać że prawdopodobnie dojdzie do uszkodzenia korony i łącznika i będzie trzeba je wykonać ponownie. Może również dojść do uszkodzenia implantu. Będzie potrzebna także dokładna diagnostyka bo trzeba sprawdzić czy boli tylko dziąsło ze względu na ruszającą się koronę czy problem tkwi głębiej.