Czy można założyć aparat na przednie zęby w tym wypadku?

Dzień dobry. Czy jeżeli nie mam zębów trzonowych (tj. 4,5,6 z lewej strony i 4,6 z prawej strony ) czy najpierw należy wstawić implanty czy można założyć aparat na przednie zeby? Dodam tez ze noszę teraz protezę zębowa zeby zęby się nie rozjechały bardziej. Jesli można założyć aparat to czy można w tym samym czasie nosić tą protezę?

Z reguły nie ma przeciwskazań, by w trakcie leczenia ortodontycznego nosić również protezę zębową. Jeśli natomiast chodzi o kolejność, to najpierw oczywiście należy wyleczyć wszystkie zęby, następnie rozpoczyna się leczenie ortodontyczne. Implanty można założyć na końcu – po leczeniu ortodontycznym lub przy jego końcu, kiedy znane są ostateczne pozycje zębów. Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl