Czy można wycofać się z leczenia ortodontycznego?

Rezygnacja z leczenia ortodontycznego. Czy po półtora roku noszenia aparatu, zdejmując go zeby wrócą na zwoje dawne miejsce. Przed leczeniem zeby miałam proste i równe ale za mocno z przodu. Zostały cofaniete do tyłu śrobami ortodontycznymi. Problem są brzydkie rysy twarzy, nienaturalny żabi uśmiech , twarz zrobiła się chuda, policzki zapadniete, długa broda efekt '' baby jagi'' do tego starte zeby i problem ze stawem. Czy mogę wycofac się z leczenia i żądać powrotu do tego co było.

Bez bardzo dokładnej diagnozy zarówno czynności, kości - ich wzajemnego położenia i rozmiaru, asymetrii czaszkowo-zgryzowej, ewentualnej wady postawy, stanu stawów skroniowo żuchwowych, spr