Czy to może być neuralgia nerwu trójdzielnego?

Witam ! mam od dłuższego czasu pewien problem otóż mam bolesną opuchliznę z lewej strony twarzy oraz czasami chwilowo boli mnie żuchwa , owszem byłem u stomatologa i po wykonaniu zdjęcia panoramicznego oraz tomografu w wersji 3D stwierdził że nie jest to problem z zębami że stomatologicznie jest wszystko oki i że moze byc to od zatok. Ale laryngolog po konsultacji wykluczył chore zatoki , że zatoki są też wporządku i że bardzo możliwe że może to być neuralgia nerwu trójdzielnego tyle tylko czy przy neuralgii wystepuje obrzęk ?bo mi się nie wydaje, bardzo prosze o pomoc bo juz sam nie wiem co mam z tym wszystkim zrobić i gdzie się udać i jakie badania wykonać bo chodze po lekarzach a nikt nie wiem co mi tak naprawdę jest . Dani 36 lat

Wskazana byłaby konsultacja z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR w celu ustalenia przyczyn, a także z lekarzem leczącym schorzenia stawu skroniowo żuchwowego. Pozdrawiam