Promieniujące bóle, duszności i skoki ciśnienia

Dzien dobry jestem mężczyzną mam 42 lata od około dwóch lat mam duszności bóle w klatce nieraz promieniuje do lewej strony aż drętwieje lewa ręka i skoki cisnienia w tym czasie ekg robione kilka razy w normie pół roku temu test wysiłkowy echo serca w normie rtg płuc w normie 2 Miesiące test wysiłkowy w normie badania krwi i moczu w normie kardiolog twierdzi że to kręgosłup piersiowy mam stwierdzone zwyr.kręgosłupa szyjnego i lędzwiowego robiony rezonans i rtg czy to naprawdę kręgosłup piersiowy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarzy badających ponieważ przez internet, bez badania lekarskiego nic nie można powiedzieć. Jeżeli przyczyny sercowe zostały wykluczone to przyczyna jest inna.

Renata GrzechociĹska

Może być to przyczyną. Proponuję wykonać RTG kręgosłupa piersiowego.