Prośba o interpretację wyników badań krwi u osoby ze sztuczną zastawką mitralną

Uprzejmie proszę o interpretację wyników badań krwi-trójglicerydy 2.16 mmol,kreatynina 94,3 mmol,GFR 57.Informuję, że jestem po wszczepieniu sztucznej zastawki mitralnej 2009,a rok wcześniej miałam walwuloplastykę ,od 6 lat zażywam betoloc 50 ,warfin,karbis 16, od paru lat odczuwam bóle w okolicy lewej nerki, bóle mięśni podudzi,mam ciągle nudności.Bardzo dziękuję za udzielenie odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Sądzę że konieczne jest wykonanie usg jamy brzusznej w celu oceny nerek.