Przytycie i badania hormonalne

Przez ostatnie 1.5 m-ca przytylam 10 kilo,mam takze problemy z za szybkim pulsem. Badanie Tsh wykazalo wynik 2,2 przy czym 4 m-ce temu TSh wynosilo 0,94.Czy wyniki te wskazywaly by na problemy z tarczyca?moze powinnam zrobic przeswietlenie?Mam 27 lat a moje cykle wachaja sie od 18-30 dni.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Czy TSH było oznaczane zawsze na czczo? Czy wykonywała Pani test ciążowy? Trend wartości TSH może wskazywać, że wchodzi Pani w niedoczynność. Jednak aktualne wyniki mieszczą się w granicach normy.