Rak nerki z przerzutami a odpowiednie postępowanie

co dalej z chorym?Mąż ma raka nerki z przerzutami.Leczony był onkologicznie po operacj.Przez 6-cy brał interferon, następnie przez 7-cy nexawar, następnie przez 17-cy afintor, niestety przerzuty są nadal.Mąż jest w dobrej formie fizycznej ma 59 lat /sam wszystko koło siebie robi/, ale co z tego jak już żaden lek nam nie przysługuje, co dalej robić gdzie szukać pomocy.Proszę o jakieśwskazówki lub poradę.Stan psychiczny męża odbija się na jego dalszym zdrowieniu.

Piotr Pilarski

Proszę porozmawiać na ten temat z lekarzem prowadzącym. Nie można wypowiedzieć się zdalnie na ten temat.

Pozdrawiam.