Rehabilitacja po operacji krwiaka koło mózgu

mój brat miał oprację krwiaka koło mózgu a drugi ma w mózgu, przed operacją jak i po jest nie logiczny co dalej z tym robić? gdzie się udać? ze szpitala, gdzie leżał 2tyg już go wypisali .

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, brat przede wszystkim powinien znajdować się pod opieką neurologa. Na podstawie badania lekarz będzie w stanie określić zakres niezbędnej i zalecanej dla chorego rehabilitacji. Będzie też stanie bardziej dokładniej określić możliwości rehabilitacji w państwowych i prywatnych placówkach w okolicy.