Krwiak twardy podtwardówkowy

Witam moj chłopak ok. miesiac temu dostal krwiaka ostrego podtwardówkowego. Po kilku godzinach trafil do szpitala i usunieto mu go, lecz prawdopodobnie ma przerzut guza. Mam pytanie : JAKIE SĄ OBJAWY PRZERZUTU ? CZY SZYBKA OPERACJA USUNIECIA PRZERZUTU URATUJE MU ZYCIE?

Aleksander Ropielewski

Objawy guzów mózgu zależne są od jego umiejscowienia (różne regiony mózgu odpowiadaja za inne funkcje dlatego objawy bedą różne). Objawy ogólne to poranne wymioty, ból głowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. bardzo dużo zależy od umiejscowienia zmian. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.