Niedowład lewej strony po usunięciu guza mózgu
Witam ! Moja mama ( 48 l ) we wtorek od godz 8-15 miała operację usunięcia guza mózgu. 8 lat temu rowniez miała operacje usuniecia guza ktory teraz odrósł. Tym razem guz był bardzo duzy w tym samym miejscu ( okol. czołowa prawa zakręcająca w skronie). Guz usunieto. Mama ma niedowład lewej strony, jest na silnych lekach przeciwpadaczkowych jest duzy obrzek ale nie ma krwiaka ( dzis robiony rezonans, miejsce pooperacji w dobrym stanie) mama jest nieswiadoma dziwne odruchy neur. czy to normalne

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
zawsze operacje na ośrodkowym układzie nerwowym wiążą się z ryzykiem utraty różnych funkcji. Jednak nie jestem w stanie Pani odpowiedzieć czy to normalne w przypadku Pani mamy. Warto zapytać o to lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam.